Форум общения

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум общения » Авто » Дерев'яна машина чернівчанина розганяється до 160 км/год ФОТО


Дерев'яна машина чернівчанина розганяється до 160 км/год ФОТО

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Чернівчанин Василь Лазаренко на своїй власноруч зробленій машині об'їздив усю Європу. Як стверджує власник, залізний, чи, точніше дерев'яний, кінь ні разу ламався.

"Нормальна швидкість для неї — 120-130 кілометрів. На обгоні розганяється до 160 км/год", - сказав він кореспонденту Gazeta.ua під час інтерв'ю.

"На одній з виставок в Естонії мені запропонували в обмін на цю машину новенький Порше Каєн за $100 тисяч. Та я відмовився. Машину продавати не планую, бо прикипів до неї. Потім хотіли купити автівку за $150 тисяч. Я теж не погодився", - додав Василь Лазаренко.

Машину з дуба майстер виготовив 3 роки тому.

Автомобіль, каже Василь, робив два роки. Спочатку взявся за проектування. На креслення, шаблони та ескізи пішло 4 місяці. За основу взяв опель 1981 року. Повністю зрізав верх, залишив лише моторний відсік і платформу. Кузов обшив деревом, окремо зробив бампери, крила й двері. Деталі з'єднував за допомогою клею та шурупів.

"На машину пішло 3 куби дубу. Взяв це дерево, бо це міцний матеріал, який не піддається гниттю чи корозії. За будь-якої погоди сідаю за кермо. Дерево не псується, бо покрите спеціальною рідиною. Мені її привезли з Голландії. За дві півлітрові пляшечки віддав 1600 євро. Більшість деталей замовляв за кордоном, бо на нашому базарі нічого знайти не міг", - розповів він.

Усього на машину Василь Лазаренко витратив $12 тисяч.

2

Кстати уже и 2 такая машина появилась  :cool:

3

Вторую не видел, а вот в ней сидел ;)


Вы здесь » Форум общения » Авто » Дерев'яна машина чернівчанина розганяється до 160 км/год ФОТО


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz