Купальські гуляння на Прикарпатті. Цієї ночі у Рожнятівському районі сплели найбільшу кількість вінків. Півтисячі прикрас із квітів, листя та гілок пустили водою у селі Рівня. 
Співаючи – збирають квіти, листя, гілочки. З них плетуть вінки. Скручують зелені прикраси не лише жінки, а й чоловіки.

Роман Чичак: "Я брав 3- 5 квіточок, скручував ниткою, приходили друзі і з мене сміялися, але потім перестали і я їх навчив теж плести віночки".

Марія Кос: "Я сплела 6 віночків, в кожен вклала душу і побажання, ось троянди і ромашки, думала про ніжне кохання, вплітала ніжні кольори".

Ще напередодні свята у селі Рівня вирішили встановити рекорд - сплести найбільшу кількість вінків. План навіть перевиконали.

Анна Крисюк, ініціатор проекту: "Здається, небагато 500 вінків, але вийшло більше, бо кожна дівчина ще і на голові мала, крім того, що сплела".

Микола Зелинський, представник Національного проекту Книга рекордів України: "За результатами нашого аналізу, жодного подібного прокту не фіксувалося з нагоди Івана Купала, рекорд України зафіксовано в категорії масових заходів, результат 500 вінків".

Після реєстрації рекорду – дівчата з вінками гайнули до води. Люди вірять - усе, чого не попросиш купальської ночі - здійсниться.

Наталя Новицька: "Дивилися, чи папороть цвіте, але ніколи не знаходили, штани підкладали під подушку, щоб наречений наснився, купатися не можна було, бо на Івана вода погана, а на Петра тепла".

Через дощ традиційну купальську ватру розпалити було нелегко. Це ледве не зірвало плани Андрія.  Хлопець уподобав на святі дівчину. З нею і стрибнув через багаття.

Андрій Коваль: "Спочатку взяв дівчину на руки, але земля мокра, не захотів дівчиною ризикувати, потім взяв її за руку і наші руки не роз’єдналися, не знаю, що це означає, але легенди іноді є правдивими".

Зміст повір`я простий - якщо закохані втримають руки разом під час стрибка над вогнем - то пара буде разом довіку.