Форум общения

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум общения » Футбол » Роберто Карлос може завершити кар'єру через банани


Роберто Карлос може завершити кар'єру через банани

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Захисник "Анжі" Роберто Карлос зазначив, що може завершити кар'єру через прояви расизму на російських стадіонах.

"Так, після подій в Самарі мені прийшла в голову думка про завершення кар'єри. Але я вирішив продовжити. Однак якщо щось подібне станеться ще раз, мені доведеться прийняти це рішення.

Після таких емоційних ударів відчуваєш безсилля. Мені було сумно і боляче. Там було так багато дітей. Такі речі потрібно викоренити.

Коли я прийшов в роздягальню, хлопці підтримували мене. Це було дуже приємно. Хлопці з команди дійсно люблять мене", - сказав бразилець в інтерв'ю Rede Bandeirantes.

Нагадаємо, на 90-й хвилині матчу "Крилья Совєтов" - "Анжі" в захисника махачкалинців Роберто Карлоса з трибуни кинули банан.

Бразилець підійшов до бокової лінії, і в цей момент хтось із уболівальників на Західній трибуні стадіону "Металург" кинув його у футболіста.

Після цього Карлос демонстративно залишив поле, не чекаючи фінального свистка. Замін в "Анжі" вже не залишалося.

Це вже другий в сезоні епізод прояву расизму по відношенню до Роберто Карлосу. Перед матчем 2-го туру чемпіонату Росії "Зеніт" - "Анжі" (2:0) один з уболівальників пітерської команди привітав захисника бананом.

2

Поотрывать тому руки кто кинул банан :angry:

3

Карлос офигенный футболист,а тот кто кинул банан чм12ник :mad:


Вы здесь » Форум общения » Футбол » Роберто Карлос може завершити кар'єру через банани


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz