Форум общения

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум общения » Спортивные новости » Хей і Кличко-молодший зустрінуться навесні 2011 року?


Хей і Кличко-молодший зустрінуться навесні 2011 року?

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Чемпіон WBA у надважкій вазі британець Девід Хей підтвердив, що Володимир Кличко хоче бачити наступним своїм суперником саме його, а не іншого боксера із Туманного Альбіону Дерека Чісору.

"Здається, що мені вдалося дібратися до Кличків. Я не відійду від своїх планів піти на пенсію в листопаді наступного року, коли мені виповниться 31. У послужному списку Кличків не було справжньою бою, а також таких гонорарів, який він зможе одержати за зустріч зі мною.

От чому він прагне вийти проти мене в наступному бою. Зустрівшись зі мною, він заробить більше, ніж з ким-небудь ще. Зроблю неможливе, щоб двобій відбувся в Англії. Стадіон "Вемблі" став би для цього ідеальним місцем. Схоже, що це може відбутися вже в березні. Але ймовірно може й перенестися на шість тижнів через непередбачувану погоду. Мені також сказали, що можна влаштувати мегафайт у Лас-Вегасі", - цитує Хея sportbox.ru з посиланням на Daily Star.

Нагадаємо, що бій Кличко-Чісора був скасований у середу через травму українського боксера. Як повідомила команда чемпіона, він порвав поперечний м'яз живота під час роботи на лабетах, а термін відновлення складе чотири-шість тижнів.

2

Украинец Владимир Кличко и Дэйвид Хэй из Великобритании, владеющие этим титулом по разным версиям соревнований, подписали контракт о проведении поединка, который состоится либо 25 июня, либо 2 июля нынешнего года.

Так что ждем этот бой и держим кулаки за нашего чемпиона

3

virus_333 написал(а):

держим кулаки за нашего чемпиона

Болеем... :hobo:


Вы здесь » Форум общения » Спортивные новости » Хей і Кличко-молодший зустрінуться навесні 2011 року?


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz